ثبت نام کاربران

متقاضیان جهت ثبت درخواست همکاری و شرکت در دوره‌های تربیت مدرس سفیر (TTC) نیازمند دانش زبانی کافی برای قبولی در آزمون‌های ورودی (یک آزمون کتبی و یک آزمون شفاهی) می‌باشند.

پس از قبولی در آزمون‌های ورودی، دوره تربیت مدرس آغاز خواهد شد. طول این دوره شش هفته می‌باشد که متقاضیان در آن ضمن آشنایی با مباحث نظری، مهارت‌های عملی آموزش زبان انگلیسی را نیز می‌آموزند. در پایان دوره، به کسانی که با موفقیت دوره را به انتها برسانند، مدرک پایان دوره تربیت مدرس اعطا می‌گردد و در صورت داشتن نمرات مورد قبول و نیاز آموزشگاه شروع به فعالیت می‌کنند.

  1. متقاضی محترم لطفا در صورتیکه قبلاً از اساتید سفیر بوده و در سفیر تدریس کرده اید و دارای کد استادی می باشید و اکنون تمایل به بازگشت به همکاری در موسسه سفیر را دارید، قبل از تکمیل فرم با شماره های دپارتمان جذب اساتید تماس حاصل فرمائید.
  2. این فرم صرفاً جهت دوره های تربیت مدرس و جذب اساتید زبان انگلیسی می باشد.
  3. در صورت گذراندن دوره با موفقیت و آغاز همکاری با سفیر، تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار خواهید گرفت. لذا قبول شرايط بیمه تامین اجتماعی با هر تعداد کلاس الزامی است. 
  4. بازه‌ی سنی مجاز برای همکاری با موسسه زبان سفیر به عنوان مدرس ۱۸ الی ۵۰ سال است.

هزینه ثبت درخواست آزمون کتبی و شفاهی مربوط به دوره‌های تربیت مدرس، 150هزار تومان است. بدیهی است در صورت پذیرفته شدن در دو آزمون فوق، هزینه ثبت نام در دوره به صورت جداگانه دریافت می شود.

در صورتی که تاکنون درخواست فرم پر نکرده‌اید، از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

اینجا کلیک کنید

"*" indicates required fields

Hidden
تاریخ تولد*
شماره تماس با صفر اول و کیبورد انگلیسی وارد شود
Hidden
Hidden
اطلاعات محل سکونت *
Hidden
آدرس
Hidden

در صورتی که در 40 روز گذشته درخواست فرم پر کرده‌اید و آزمون کتبی خود را تکمیل نکرده‌اید از طریق لینک زیر وارد شوید.

اینجا کلیک کنید